Рішення № 242 від 23 лютого 2012 року

Україна

СЕРГІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ

image002 

Украина 

СЕРГЕЕВСКИЙ ПОСЕЛКОВЫЙ СОВЕТ

РЕШЕНИЕ


  23-сесії Сергіївської селищної ради VІ скликання

242

 23 лютого 2012 року

 

«Про затвердження положення про офіційний

веб-портал селища міського типу Сергіївка

у глобальній інформаційній мережі Інтернет»

 

Відповідно до Закону України «Про висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», Указу Президента України від 1 серпня 2002 року № 683 «Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади», Постанов Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 року №1302 «Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади», від 4 січня 2002 року № 3 «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», з метою забезпечення прозорості у діяльності Сергіївської селищної ради та її виконавчих органів, враховуючи рішення виконавчого комітету Сергіївської селищної ради від 23.01.2012 року № 08 «Про створення офіційного веб-порталу селища міського типу Сергіївська», керуючись п.8, ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Сергіївська селищна рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про офіційний веб-портал www.sergeevka.info селища міського типу Сергіївка в глобальній інформаційній мережі Інтернет (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, депутатської діяльності, етики, гласності та правопорядку Сергіївської селищної ради (Савош В. В.)

 

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                                                                  О.Ю.ШЕЛЕСТЕНКО

 

Додаток

до рішення Сергіївської

селищної ради

від 23 лютого 2012 року

№ 242

 

ПОЛОЖЕННЯ

про офіційний веб-портал www.sergeevka.info

селища міського типу Сергіївка у глобальній

інформаційній мережі Інтернет

 

 

1. Веб-портал www.sergeevka.info селища міського типу Сергіївка є офіційним джерелом інформації, який утворюється для висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування, інформаційної взаємодії з організаціями світового товариства, громадськістю.

2. Робота офіційного веб-порталу селища міського типу Сергіївка здійснюється відповідно до Конституції України, Законів України “Про інформацію”, “Про захист інформації в автоматизованих системах”, “Про авторське право і суміжні права”, Указу Президента України “Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі Інтернет та забезпечення широкого доступу до цієї мережі в Україні", Постанов Кабінету Міністрів України “Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади”, “Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади”.

3. Інформація, розміщена на офіційному веб-порталі www.sergeevka.info селища міського типу Сергіївка, повинна включати відомості про:

- селище міського типу Сергіївка та його історію;

- найменування органу самоврядування та його місцезнаходження;

- склад депутатського корпусу, з указівкою політичної партії чи блоку, від якої обраний депутат;

- структуру та керівництво виконавчих органів міської ради та їх функції;

- прізвища, імена та по батькові керівників структурних підрозділів, адреси розташування та контактні телефони;

- перелік підприємств міста, прізвища та ініціали керівників, адреси розташування та контактні телефони;

- основні рішення, які розглядаються на засіданнях сесій селищної ради;

- основні рішення, які розглядаються на засіданнях виконавчого комітету селищної ради;

- основні розпорядження селищного голови;

- про проведення конкурсів щодо питань приватизації та земельних відносин;

- регуляторні акти;

- проблеми та напрямки соціально-економічного розвитку селища;

- цільові селищні програми, їх зміст та виконання;

- селищний бюджет та хід його виконання;

- новини та події, які відбуваються в селищі міського типу Сергіївка;

- фотогалерею міста та видатних його мешканців;

- матеріали комунальних засобів масової інформації;

- форум, в якому могли б подаватись запити до селищного голови, депутатів селищної ради, посадових осіб місцевого самоврядування;

Відповідальні за інформаційне наповнення розділів офіційного веб-порталу www.sergeevka.info призначаються розпорядженням міського голови.

4. Депутатські фракції та групи, постійні та тимчасові депутатські комісії селищної ради можуть розміщувати на веб-порталі www.sergeevka.info інформацію про свою діяльність. Інформація розміщується за поданням голови фракції (групи, комісії) за принципом рівності обсягу та погодженням з секретарем селищної ради.

5. Управління роботою офіційного веб-порталу www.sergeevka.info селища міського типу Сергіївка здійснюється Сергіївською селищною радою.

6. Безпосереднє функціонування веб-порталу www.sergeevka.info здійснюється адміністратором, який призначається розпорядженням міського голови або на підставі угоди з відповідним підприємством.

7. Фінансування розробки та утримання офіційного веб-порталу www.sergeevka.info селища міського типу Сергіївка здійснюється за рахунок видатків селищного бюджету щодо висвітлення діяльності селищної ради та її виконавчих органів в засобах масової інформації та інформування населення селища.

8. Інформація подається українською, російською та за необхідністю англійською мовами на паперових та електронних носіях у форматі word, за підписом керівника бюджетного підрозділу та погодженням з завідуючим загального відділу Сергіївської селищної ради.

9. Всі права щодо веб-порталу www.sergeevka.info селища міського типу Сергіївка зберігаються і охороняються у відповідності із ст.54 Конституції України, ст.ст.472-555 Цивільного Кодексу та Закону України “Про авторське право і суміжні права”. Право на зміну структури офіційного веб-порталу www.sergeevka.info селища міського типу Сергіївка, фотографій, що розміщенні на веб-порталі www.sergeevka.info, інформації належить виконавчому комітету Сергіївської селищної ради. Будь-яке використання матеріалів та інформації з офіційного веб-порталу www.sergeevka.info селища міського типу Сергіївка для подальшого розповсюдження, розміщення чи друкування здійснюється тільки з дозволу виконавчого комітету Сергіївської селищної ради.

10. Забороняється використовувати офіційний веб-портал www.sergeevka.info селища міського типу Сергіївка не пов'язаних з діяльністю Селищної ради та її виконавчих органів з метою отримання прибутку.

11. Не допускається розміщення на веб-порталі www.sergeevka.info інформації, яка заборонена чинним законодавством України.

Секретар селищної ради                                                                             Г.О.Таран

 

 Погода в Сергеевке
Урядова телефонна
"гаряча лiнiя"
0 800 507 309
powered by Art