Порядок денний37-ї сесії Сергіївської селищної ради VI скликання 29 березня 2013 р.

 

 

 1. Про внесення змін та доповнень в Регламент роботи Сергіївської селищної ради VІ скликання.

 2. Про внесення змін в додаток №6 рішення №349 33-ої позачергової сесії Сергіївської селищної ради від 28.12.2012 року «Про селищний бюджет смт Сергіївка на 2013 рік».

 3. Про затвердження коефіцієнтів економіко-функціонального використання земельних ділянок Ко, розташованих на території смт Сергіївка, що знаходяться в орендному користуванні громадян, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб.

 4. Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2013 році.

 5. Земельні питання:

  1. Про клопотання Сергіївської селищної ради до Одеської обласної ради щодо парка-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Сергіївський».

  2. Про надання гр. Топіка В.Г. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки за адресою: смт Сергіївка, вул. Пірогова, 5-а, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.

  3. Про надання гр. Тишиневич Т.В. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, будинок 1л, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.

  4. Про надання гр. Супруненко В.І. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4 га для обслуговування та експлуатації офісно-складського приміщення за адресою: смт Сергіївка, вул. Лазо Сергія, 30.

  5. Про продовження СПД Махнідрала С.О. строку надання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду терміном на 25 (двадцять п'ять) років для експлуатації та обслуговування спальних корпусів №1, 2, 3 за адресою: смт Сергіївка, вул. Набережна Ротерхема, 6.

 

Різне:

 1. Про скасування обмежень на земельну ділянку, розташовану за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 6, що використовується ПП «ДиС» для розміщення та експлуатації готелю на території Сергіївської селищної ради, встановлених землевпорядною документацією.

 2. Про актуалізацію проекту детального планування смт Сергіївка міста Білгород-Дністровського Одеської області.

 3. Щодо розробки генерального плану поєднаного з детальнім планом території та зонінгу смт Сергіївка.

 4. Про затвердження Програми забезпечення розробки містобудівної документацій «Генеральний план, поєднаний з детальнім планом територій та зонінгу смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського» на 2013-2014 роки.Погода в Сергеевке
Урядова телефонна
"гаряча лiнiя"
0 800 507 309
powered by Art