У Сергіївській школі розпочався 67-й навчальний рік

День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення і кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!

1 вересня 2014 року ЗОШ I-III ступенів №8 розпочався новий 67-й навчальний рік. Школа гостинно вітала своїх учнів. На поріг своїх нових відкриттів до Країни Знань у дружню шкільну родину ми приймали своїх першокласників.

І вже доброю традицією для наших учнів стали слова привітання: директора школи Любов Іванівни Козубенко, Сергіївського селищного голови Олександра Юрійовича Шелестенка та депутата міської ради Наталії Григорівни Завгороднюк.

В цей святковий день для всіх учнів, батьків та колективу школи лунали щирі побажання з початком нового навчального року, а першокласникам дарували подарунки. Обличчя учнів світились ясними посмішками, а в очах невідома сторінка яку вони перегортають у своєму житті.

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. Ваша мудра наука на все життя залишиться в серцях Ваших учнів.

 

 Погода в Сергеевке
Урядова телефонна
"гаряча лiнiя"
0 800 507 309
powered by Art