Галерея

Загальні відомості про смт Сергіївка. Межі Сергіївської селищної ради міста Білгород-Дністровського Одеської області складають 631 га, у тому числі межі селища міського типу Сергіївка по фактично забудованій території складають 442,5 га.

Обласний центр - м. Одеса

Адреса Сергіївської селищної ради: вул. Гагаріна, 3, смт Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67780, Код: 04849 тел/факс. 48-6-29

Географічні дані. Сергіївка - чорноморський кліматично-бальнеогрязьовий курорт, що входить у зону Одеських курортів. Для курорту Сергіївка важливим є його географічне, геологічне та кліматичне положення. Курорт перебуває на березі Шаболатського лиману, розділеного піщаною косою-пляжем із Чорним морем, в 25 км від міста Білгород-Дністровського та в 86 км до південного заходу від міста Одеса. У радіусі 60 км навколо курорту відсутні великі промислові підприємства, що можуть впливати на екологію, тому Сергіївка - це екологічно чиста зона. До того ж регіон славиться достатком фруктів, овочів, винограду й ароматних високоякісних вин Шабовського й Базарьянського виробництв. Всі ці фактори сприяють розвитку оздоровчої індустрії на курорті. Тривалість теплого сезону із квітня по жовтень. Кількість сонячних днів на курорті більше 290 у році або 2030 сонячних годин.

Межі. смт Сергіївка межує на півночі - із селом Біленьке Білгород-Дністровського району, на південному заході - з селом Чабанське, на північному сході та південному сході – Будакський лиман, на північному заході - землі Білгород-Дністровської районної адміністрації.

Населення. Чисельність населення смт Сергіївка за даними останнього перепису населення становить 5300 жителів.

Національний склад населення. Населення селища багатонаціональне. Основне населення смт Сергіївка складають українці, росіяни, молдовани, болгари.

Інфраструктура. На курорті широко розвинена інфраструктура: санаторії, пансіонати, готелі, котеджі, магазини, ринки, бари, ресторани, дискотеки, кінозали, стадіони, спортивні площадки, яхт-клуб, автостанція, пошта, телефон, телеграф, Інтернет. Працює мобільний зв'язок: UMC, KievStar GSM, DCC, а також зв'язок стандарту CDMA.Погода в Сергеевке
Урядова телефонна
"гаряча лiнiя"
0 800 507 309
powered by Art